KONST / Litografier / Färglitografi 9895617

nr 989 5617

Albert Johansson

(1926-1998), Sverige

Färglitografi, Albert Johansson (1926-1998), 34/80, signerad, motivet: 64x88

Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 oktober 2015
kl 20:39:41

26/10 20:15:10 1      300 kr
26/10 20:34:41 2      Vinnande bud

Albert Johansson

Läs mer om Albert Johansson