KONST / Litografier / Färglitografi 9895617
nr 989 5617
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Albert Johansson (1926-1998), 34/80, signerad, motivet: 64x88
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 20:39:41
26/10 20:15:10
300 kr
26/10 20:34:41
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson